17 kolejka A-klasy! Dalej walczymy o awans!

W 17 kolejce A-klasy Grupa III zmierzymy się na własnym stadionie w drużyną Olimpii Olsztynek (2 miejsce).

Mecz odbędzie się o godzinie 16.00 - Stadion Jonkowo

W poprzedniej rundzie mecz skończył się wygraną Olimpii 3:0 - trzeba jednak dodać, że graliśmy mocno osłabionym składem. Z powodu braków kadrowych w 65 minucie na płycie musiał pojawić się Prezes (bramkarz w ataku :) ). Nie mieliśmy wtedy argumentów żeby powalczyć o wynik.

Tym razem jest inaczej. Chcąc dalej myśleć realnie o awansie musimy dzisiaj wygrać. Trener Marcin Wiciński powołał następujących piłkarzy na ten mecz:

Barmakarze: Dawid Schlegel

Obrońcy: Rafał Jaworski,Marek Gniadek, Rafał Radziński, Jakub Saluszewski, Kacper Świderski, Sławomir Juzwowski

Pomocnicy: Marcin Pieczurczyk, Rafał Tomczonek, Czarek Korbus, Mateusz Stępień, Patryk Zwolan, Mateusz Górski

Napastnicy: Damian Rogalski, Andrzej Kochański, Paweł Olszewski, Krzysztof Babiej