Zatoka II Braniewo Gospodarze

Maverick

Utworzono:

07.06.2016

Zespół z Wojciech przed tym spotkaniem miały tyle samo punktów co braniewska Zatoka, jesienią goście pokonali Zatokę 4:1 i dzięki temu byli oczko wyżej w tabeli. Zatoka była rządna rewanżu. Udało się i to w bardzo dobrym stylu. Zawodnicy z Braniewa bardzo dobrze grali piłką, stwarzali sobie sytuacje bramkowe i skutecznie neutralizowali ataki gości, którzy praktycznie nie zagrozili bramce Owsianikowa. Cały zespół zasłużył na pochwały i uznanie, ale musimy wyróżnić dwóch graczy : Michała Blumerskiego , który w tym meczu ustrzelił hat-trika i Pawła Niewiadomskiego, który był motorem napędowym Zatoki, a na dodatek zdobył bramkę i zaliczył asystę, bez wątpienia było to zawodnik meczu.

Zatoka w nastepny weekend pojedzie do Gronowa Elbląskiego, gdzie zagra z tamtejszym Pomowcem, który w ostatniej kolejce pokonał w meczu na szczycie Dąb Kadyny 4:2 i zapewnił sobie awans do ligi okręgowej ...

Wiadomości (utwórz nową)